Urodziny na sportowo dla dzieci w Krakowie

Urodziny na sportowo dla dzieci w Krakowie

Rodzice, organizując przyjęcie urodzinowe dla swoich dzieci, stają przed dylematem: gdzie ma się ono odbyć? Pragną, aby było to dzień wyjątkowy i zapadł dziecku i jego kolegom w pamięci. Pojawia się wtedy pytanie: w domu czy w lokalu?

Urodziny na sportowo dla dzieci w Krakowie

Jeśli w lokalu to bardziej w restauracji, domu strachów, sali zabaw, kinie a może jeszcze inaczej? Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się urodziny na sportowo dla dzieci. Obecnie w Krakowie dostępna jest szeroka oferta różnych tego typu aktywności, w związku z tym możemy dopasować charakter przyjęcia do preferencji i temperamentu dziecka. Sprawdzą się szczególnie dobrze w przypadku dzieci, które mają swoją ulubioną dyscyplinę sportową. Dodatkowo będą mogły podzielić się swoją pasją z rówieśnikami.

Jaki mamy wybór?

Szeroka oferta dostępna w Krakowie pozwala na przebierać spośród najróżniejszych typów aktywnych urodzin dla dzieci. Są to przykładowo ścianki wspinaczkowe, basen, paintball, kręgielnie, rozgrywki gier zespołowych (koszykówki, piłki ręcznej, piłki nożnej, siatkówki) i wiele innych. Ważne, by przyjęcie zorganizować w sposób ciekawy i żeby pozytywnie wpływało na dzieci.

Jak są organizowane?

W zależności od rodzaju przyjęcia potrzebne może okazać się wynajęcie sali gimnastycznej czy innego pomieszczenia. Warto zawczasu pomyśleć o animatorze, muzyce czy przebraniach. Najlepiej przyjrzeć się ofercie poszczególnych firm organizujących przyjęcia i wcześniej pomyśleć które elementy bylibyśmy w stanie samodzielnie załatwić, a które z nich warto powierzyć specjalistom. 

Najpopularniejsze imprezy urodzinowe dla dzieci organizowane przez firmę AgamaSport są organizowane dla 10-25 osób, zależnie od dyscypliny sportowej, która ma być tematem przewodnim. 

Przyjęcia są podzielone tak, aby dzieci miały czas na wręczenie prezentów solenizantowi, zjedzenie posiłku i napicia się (w końcu wysiłek wzmaga pragnienie), odpoczynek i w końcu zjedzenie tortu. 

Pełną ofertę sprawdzisz na: www.agamasport.pl

Dlaczego urodziny na sportowo cieszą się dużą popularnością?

Urodziny na sportowo dla dzieci są bardzo popularną opcją urodzinową. Połączenie aktywności fizycznej i zabawy pozwala na spożytkowanie dziecięcej energii w pozytywny sposób.

Ponadto pomaga kształtowanie zdrowych nawyków, oswajanie z wysiłkiem fizycznym, budowanie dobrych skojarzeń z ruchem. Dodatkowo najmłodsi cenią fakt, że mogą wspólnie z rówieśnikami radośnie spędzić czas. W dodatku sportowe zajęcia pomagają integrować grupę. Dzięki wspólnym działaniom i zdrowej rywalizacji dzieci łatwiej przełamują nieśmiałość. Urodziny na sportowo wprawią w dobry nastrój nawet te dzieci, które na co dzień prowadzą mniej aktywny tryb życia.