Sala konferencyjna w nowym hotelu – mazowieckie

Sala konferencyjna w nowym hotelu – mazowieckie

Hotel Lamberton

Hotel Lamberton idealnie spełni oczekiwania najbardziej wymagającego Gościa biznesowego. Położony na obrzeżach Warszawy, doskonale skomunikowany z centrum miasta, lotniskiem czy dworcem stanowi świetną bazę pobytową bez względu na to jakim środkiem transportu zdecydujesz się przyjechać. 

Lamberton Bussiness & Conferences

Ponad tysiąc metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnej, z wieloma możliwościami aranżacji, jest niewątpliwie wielkim atutem. Lamberton Bussiness & Conferences oddaje w ręce swoich Gości 11 osobnych sal. Dzięki zastosowaniu najnowszych trendów sale można grodzić ruchomymi ścianami działowymi. Dzięki czemu zyskuje się przestrzeń dostosowaną zarówno do sympozjów, dużych wystąpień czy pokazów jak i mniejszych warsztatów czy paneli dyskusyjnych. Poprzez możliwość złączenia wszystkich sal zyskujemy przestrzeń pod aranżację bankietu na 320 osób.

Zadbano aby w każdym z pomieszczeń znalazło się odpowiednie oświetlenie, system nagłośnienia i klimatyzacja. Obiekt posiada także wyjątkową możliwość wprowadzenia aut do sal na parterze. Każda z sal daje także Gościom stały dostęp do Internetu. 

Każdy organizator targów, szkoleń czy konferencji wie, że równie ważne jest odpowiednia oferta dodatkowa. Dlatego Hotel Lamberton daje swoim Gościom do dyspozycji 102 pokoje, o różnym standardzie. We wszystkich znajdziemy wygodne łóżka, telewizory LCD, klimatyzację oraz Wi-Fi. Na bardziej wymagających czekają pokoje typu lux lub apartamenty. 

Trzecim kluczowym składnikiem udanej konferencji czy wyjazdu integracyjnego jest kuchnia. Odpowiednio dobrana oferta gastronomiczna możne zjednać sobie każdego Gościa hotelowego. Dlatego kucharze restauracji hotelu Lamberton dokładają starań aby każdy znalazł w ofercie coś dla siebie. Świeże produkty, sezonowe danie i tradycyjne receptury są kluczem do serc i żołądków odwiedzających. W obiekcie dużą wagę przywiązuje się do indywidualnych wymagań Klientów dlatego obsługa dokłada wszelkich starań żeby każda indywidualna preferencja Gościa była uwzględniona w bogatym menu.

Przyjęcia okolicznościowe w hotelu Lamberton

Hotel bardzo dobrze sprawdzi się również jako miejsce na urządzenie przyjęcia okolicznościowego. Komunii, chrztu, ślubu czy rocznicy. Obiekt oferuje trzy klimatyczne  sale weselne, salę kominkową czy przestronny ogród urządzony w stylu rzymskim, który idealnie sprawdzi się jako miejsce eleganckich letnich przyjęć. Obsługa zadba zarówno za część gastronomiczną jak i za odpowiednią oprawę wizualną, zgodną z życzeniami Klientów. 

Warto wspomnieć, że osoby przyjeżdzające do hotelu Lamberton mogą bezpłatnie korzystać z dużego, komfortowego parkingu znajdującego się bezpośrednio przed hotelem.  Więcej hoteli oferujących organizację szkoleń lub konferencji znajdziecie na stronie: http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/