Największe internetowe hurtownie spożywcze w Polsce

Największe internetowe hurtownie spożywcze w Polsce

W dzisiejszych czasach można bez wychodzenia z domu zamawiać dowolny asortyment do naszego sklepu, który jest nam potrzebny. W największych internetowych hurtowniach spożywczych w Polsce znajdziemy praktycznie każdy produkt, który chcielibyśmy wstawić do swojego sklepu do sprzedaży. Największe hurtownie w Polsce działają ponad 20 lat, więc możemy być pewni, że zamówiony towar będzie wysokiej jakości.

Do każdego zakupu wystawiane są faktury VAT, a także gdy staniemy się stałym klientem danej hurtowni to będziemy także mogli nawet negocjować ceny. Przy większych zakupach będziemy mogli skorzystać z darmowego dowozu, dzięki czemu zaoszczędzimy pieniądze. Dodatkowo również możemy także liczyć na różnego rodzaju rabaty oraz zniżki.

Największe hurtownie spożywcze online

www.spozywczo.pl to hurtownia, która posiada w swoim asortymencie aż 2200 artykułów spożywczych i cały czas powiększa ten wybór. Gdy tylko jakiś klient dzwoni i dopytuję, o którego produkt hurtownia nie ma, to po kilku dniach jest on już wprowadzony na stałe do sprzedaży. Dostawa na terenie Warszawy oraz okolic jest bezpłatna i realizowana jest w ciągu 24 godzin. Najczęściej klienci, którzy zaopatrują się w tej hurtowni spożywczej to między innymi sklepy spożywcze restauracje bary czy też sklepiki szkolne.

www.hurtum.pl – w tej hurtowni zakupimy wszelkiego rodzaju podstawowe produkty takie jak herbata kawa czy cukier, ale także różne gotowe dania obiadowe słodycze, czy też zupy. Hurtownia ta wprowadziła również chemię gospodarczą oraz pokarm dla psów i kotów. Ma również w swoim asortymencie akcesoria hotelowe oraz artykuły papiernicze i biurowe dla małych i dużych firm. Hurtownia ta często udziela wysokich rabatów dla stałych klientów, więc warto nawiązać stałą współpracę, aby mieć z tego tytułu duże korzyści.

www.trokos.pl – hurtownia Trokos powstała już w 1990 roku i od tamtego czasu stale działa i się rozwija. W tej hurtowni znajdziemy wiele różnego rodzaju produktów spożywczych, ale również warto wejść na stronę internetową tej hurtowni i sprawdzić aktualne promocje, gdyż możemy tam znaleźć wiele interesujących nas produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Na stronie internetowej znajdziemy również program lojalnościowy, dzięki któremu możemy wygrać wylot na Dominikanę, dlatego warto robić zakupy w tej właśnie hurtowni.

www.hurtownia-spozywcza.pl – ta hurtownia posiada przede wszystkim produkty spożywcze, ale także ma w swojej ofercie wiele produktów biurowych oraz chemicznych. Sprzedaję również różnego rodzaju produkty dla dzieci, a także możemy tutaj nabyć wiele wysokiej jakości kosmetyków. Dodatkowym atutem tej hurtowni jest to, iż mają w swojej ofercie zdrową żywność oraz produkty bio, dzięki czemu możemy również do swojego sklepu wprowadzić taki asortyment. Jeśli chodzi o dostawę w tej hurtowni to na terenie Warszawy zawsze dostawa jest gratis, natomiast Ogólnopolska jest gratis tylko w momencie, gdy nie przekraczamy 30 kg zamówienia.

W Polsce mamy dostępnych wiele internetowych hurtowni spożywczych, ale decydując się na te 4 wymienione powyżej możemy być pewni, że nasz zamówiony towar będzie wysokiej jakości i dostawa będzie dostarczona bardzo szybko.