2 największe hurtownie słodyczy w Warszawie

2 największe hurtownie słodyczy w Warszawie

Zakupy w hurtowni spożywczej specjalizującej się w sprzedaży słodyczy są świetnym rozwiązaniem, jeśli ktoś planuje zakup sporej ilości słodyczy np. z okazji jakiegoś wielkiego wydarzenia. Ceny i asortyment produktów w takich miejscach jest zazwyczaj o wiele bardziej korzystny dla przeciętnego klienta. W hurtowni można także natrafić na wiele ciekawych promocji oraz korzystnych rabatów (w szczególności dla stałych klientów, którzy regularnie dokonują w danym miejscu zakupów).

www.spozywczo.pl

Pierwszą polecaną hurtownią słodyczy działającą na terenie Warszawy jest hurtownia spozywczo.pl, która oferuje bardzo szeroki asortyment słodyczy, przekąsek oraz wyrobów cukierniczych. Szeroka oferta produktów zapewnia dobre zaopatrzenie każdego klienta, który zdecyduje się na współpracę z hurtownią. W ofercie firmy znajdują się zarówno wiodące polskie marki, jak również bardziej regionalne produkty. Przejrzysty interfejs strony internetowej zapewnia możliwość dokonania bardzo wygodnych oraz szybkich zakupów – nad całym przebiegiem realizacji zamówienia czuwa kadra wykwalifikowanych pracowników, którzy są zawsze chętnie do pomocy. Hurtownia od lat działa na polskim rynku, co procentuje bardzo dużym doświadczeniem w branży oraz gwarantuje wysoką jakość usług. Firma spożywczo.pl oferuje bezpłatne dostawy zamówionych u nich produktów w ciągu 24 godzin (oprócz świąt i weekendów) na terenie Warszawy oraz pobliskich okolic, co jest niewątpliwie bardzo dużym walorem hurtowni oraz sporym udogodnieniem dla wszystkich kontrahentów.

Czekolad

Drugą polecaną hurtownią jest Czekolad, który od długiego czasu zaopatruje już sklepy oraz mniejsze hurtownie w słodycze na terenie Warszawy. Hurtownia posiada bardzo szerokie doświadczenie w swojej branży, ponieważ na polskim rynku istnieje już od 1990 rok, czyli prawie 30 lat, co jest bardzo dużym osiągnięciem. Od wielu lat Hurtownia Czekoland współpracuje z wieloma producentami słodyczy i wyrobów cukierniczych z terenu całej Polski, co pozwala na zgromadzenie w swojej ofercie bardzo dużego i różnorodnego asortymentu. Dodatkowo hurtownia ta realizuje również zamówienia okazjonalne. Niewątpliwą zaletą firmy jest bardzo przejrzysta strona internetowa na której można zobaczyć ofertę, cennik oraz aktualne promocje realizowane przez hurtownie. Na plus można zaliczyć także bardzo szybką realizację zleconej usługi oraz doradztwo fachowych pracowników. Kontakt z hurtownią jest bardzo sprawny – może on się odbywać zarówno poprzez rozmowę telefoniczną, jak i również w sposób e-mailowy.