Najpopularniejsze sklepy golfowe w Warszawie

Najpopularniejsze sklepy golfowe w Warszawie

Moda z Ameryki na grę w golfa zagościła u nas na dobre. Obecnie coraz więcej osób decyduję się na zainwestowanie pieniędzy na zakup dobrego sprzętu, aby stać się profesjonalnym golfistą. Warto jeszcze przed sezonem prześledzić panujące trendy modowe i zakupić wysokiej jakości sprzęt do treningów czy też do zdobywania mistrzostw krajowych.

TOP 4 sklepy golfowe w Warszawie:

GOLFHELP – to jeden z warszawskich sklepów golfowych, w którym kupimy: kije golfowe, piłki do golfa, różnego rodzaju wózki golfowe, a także niezbędną torbę na wszelkie akcesoria. Najpopularniejszym produktem, który kupowany jest w tym sklepie, jest wózek golfowy. Nowoczesny wózek golfowy BigMax BLADE jest wykonany z niesamowicie lekkiej konstrukcji, dzięki czemu pragnie go mieć praktycznie każdy golfista. Składanie go i rozkładanie zajmuje zaledwie kilka sekund. Dodatkowo po złożeniu jest tak mały, że zmieści się praktycznie wszędzie. Pełną ofertę sklepu możesz zobaczyć na ich stronie www: https://www.golfhelp.pl/

CALLAWAY – to kolejny Warszawski sklep, który posiada różnego rodzaju akcesoria do golfa. Najbardziej pożądanym produktem w tym sklepie są buty golfowe. Buty golfowe Callaway Xfer Fusion to komfort i wygoda dla każdego golfisty. Wykonane są z wysokiej jakości skóry, dzięki czemu podczas uderzenia piłki golfowej na nierównej powierzchni, buty zabezpieczają golfistę przed poślizgiem. Najważniejszymi cechami tych butów golfowych, które warto wymienić są: bardzo dobre podparcie pięty, podeszwa, która zapewnia stabilność oraz ochrona stóp przed nadmiernym poceniem.

BLACK WIDOW – z kolei ten warszawski sklep prowadzi sprzedaż teleskopowych wędek do piłek golfowych. Grając na trudnej trasie, gdzie musimy pokonać również odcinki takie jak jeziora czy małe stawy niejednokrotnie zdarza się, że piłka golfowa wpada nam do wody. Wędka ta pozwala osiągnąć długość do 3,6 metra, więc wyłowienie piłki z trudnych miejsc nie będzie już stanowiło dla nas żadnego problemu.

COBRA – to kolejny warszawski sklep, który posiada w swojej ofercie piłki do golfa, kije golfowe, torby, wózki oraz różnego rodzaju akcesoria. Jednym z ważniejszych akcesoriów do codziennego trenowania jest czapka golfisty. Wykonana jest ona z wysokiej jakości lekkiego materiału, dzięki czemu odprowadza nam wodę i wilgoć, a w słoneczne dni chroni nas przed słońcem.

Decydując się na zostanie golfistą musimy odpowiednio się przygotować do treningów, jak również późniejszych zawodów. Warto już teraz zajrzeć do sklepu internetowego, w którym wybierzemy wszystkie niezbędne produkty do gry w golfa, dzięki czemu gra stanie się dla nas przyjemnością.