Najpiękniejsza puszka na komunikanty

Najpiękniejsza puszka na komunikanty

Puszki są niezbędnym naczyniem liturgicznym w każdym kościele katolickim. Służą one głównie do tego, aby przechowywać komunikanty oraz udzielać ich wiernym podczas mszy świętej. Puszki te mogą być także różnej pojemności ze względu na liczbę ludności, która przebywa na mszę święte.

Puszki na komunikanty możemy zakupić w różnych modelach oraz z różnymi motywami takimi jak motyw aniołów czy też zdobione są rubinami syntetycznymi. Najczęściej puszki wykorzystywane są co niedzielę na mszy świętej, ale także używa się ich podczas chrztu bierzmowania czy też ślubu.

Najpiękniejsze puszki na komunikanty

1. Puszka PS 001 – jest to pozłacana mosiężna puszka do komunikantów, która ozdobiona jest również w anioły na podstawie. Cena tej puszki wynosi 691,00 zł.

2. Puszka PS 003 – puszka ta wykonana jest z mosiądzu i jest cała pozłacana. Zazwyczaj posiada złoty nadruk lub srebrny i piękną ozdobną koszulkę. Tę puszkę zamówimy już za 661,00 zł.

3. Puszka PS 004 – cała puszka jest mosiężna oraz pozłacana. Także posiada srebrny lub złoty nodus. Aktualnie kosztuje 707,00 zł.

4. Puszka PS 005 – prosta puszka do komunikantów, która posiada złoconej nodus. Zamówimy już za 322,00 zł.

5. Puszka PS 014 – jest To mosiężna pozłacana puszka, która w swoim zestawie dodatkowo ma kieliszek. Tę puszkę możemy kupić już za 861,00 zł.

6. Puszka PS 015 – ta puszka z kolei jest zdobiona przepięknymi kamieniami. Cała wykonana jest z mosiądzu oraz została pozłacana. Produkt dostępny jest w sprzedaży już za 876,00 zł.

7. Puszka PS 019 – najpopularniejsza puszka używana do przechowywania komunikantów, która jest wykonana z mosiądzu oraz jest cała pozłacana. Jej cena wynosi 845,00 zł.

8. Puszka PS 033 – puszka ta została wyprodukowana z mosiądzu oraz jest cała pozłacana. Ma praktyczną pokrywkę, dzięki której możemy ustawić jedną puszkę na drugiej. Cena za jedną sztukę tej puszki wynosi 445,00 zł.

9. Puszka PS 035 – w tej puszce to, co możemy zauważyć to jest kieliszek mocowany na trzpieniu, dzięki czemu mamy od razu gotowe naczynie do używania. Puszka całkowicie wykonana jest z mosiądzu oraz została pozłacana. Zamówimy na polskim rynku już za 568,00 zł.

10. Puszka PP 123/223 – ta puszka z kolei została również wykonana z Mosiądzu, ale dodatkowo jest niklowana oraz wnętrze puszki zostało pozłacane. W sklepie kupimy już za 950,00 zł.

11. Puszka PR 165 – tutaj mamy już bardziej skomplikowaną puszkę, ponieważ oprócz tego, że jest wykonana z mosiądzu i jest pozłacana, to po jej otwarciu mamy dodatkowo gotowe naczynia takie jak: kielich czy też tacka. Cena jest już nieco wyższa, ponieważ wynosi 1 107,00 zł.