TOP 5 domów w Koninie

TOP 5 domów w Koninie

Mieszkając całe życie w mieście w małym mieszkaniu pragniemy, aby przeprowadzić się do pięknego i dużego domu wraz z garażem oraz dużym ogródkiem. Możemy zdecydować się na zakup domu w różnej części naszego kraju, ale jeżeli chciałbyś mieć dom na dzielnicy, w której panuje spokój cisza to jednym z dobrych rozwiązań jest Konin.

TOP 5 domów w Koninie:

a. Konin – Starówka – w Koninie na Starówce mamy możliwość zakupić budynek mieszkalny, który posiada także pomieszczenie sklepowe dzięki czemu od razu możemy prowadzić działalność handlową lub usługową. Cena tego obiektu obecnie wynosi 810000 zł a całkowita powierzchnia działki to 1454 m2. Działka jest w pełni ogrodzona A oprócz domu mieszkalnego mamy także na działce własnej garaż budynek gospodarczy oraz sklep z przodu domu. W domu mamy też wszystkie niezbędne media tak jak woda prąd gaz czy kanalizacja. Mieszkamy na dzielnicy gdzie jest osiedle domów jednorodzinnych.

b. Konin, os. Niesłusz – piękny dom parterowy z poddaszem użytkowym – dom w którym możemy zakupić już od 11 sierpnia 2018 roku. Został wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty AGD i RTV, a także ma wyposażone meble w pokoju dziennym oraz część mebli została ustawiona w pokoju, który znajduje się na poddaszu. Dom został wybudowany na ulicy, gdzie panuje cisza i bezpieczeństwo a do sklepu mamy zaledwie kilkaset metrów. Szybko możemy dotrzeć także do centrum miasta, ponieważ nieruchomość ta została usytuowana w jego atrakcyjnej części.

c. Dom wolnostojący na sprzedaż, Konin ul. Leśna – wolno stojący dom, który ma powierzchnię 273,6 metrów kwadratowych znajduje się w Koninie przy ul Leśnej na osiedlu Niesłusz. Dom ten został wybudowany według indywidualnego projektu i został wykonany w tradycyjnej standardowej technologii. Dom Posiada również poddasze do zagospodarowania oraz na działce zostały zagospodarowania nasadzenia. Wartość tej nieruchomości wynosi 980000 zł.

d. Dwa domy wolnostojące na sprzedaż Konin ul. Stodolniana – pięciopokojowy dom wolnostojący to kolejna propozycja do nabycia. Został wybudowany i wykończony w Wysokim standardzie oraz znajduje się przy ul Stodolnianej na ogrodzonej działce. Dom ten posiada dużą kuchnię z salonem przestronną garderobę oraz dwie łazienki. Ogrzewany jest na węgiel ekogroszek, ale także ma możliwość, aby podłączyć ogrzewanie miejskie. Aktualna wartość tej nieruchomości wynosi 840000 zł.

e. Dwa domy na sprzedaż, Konin ul. Ametystowa – 680 000 zł i to aktualna cena, jaką musimy zapłacić za dwa domy jednorodzinne, które zostały zabudowane jako bliźniaki. Jeden dom posiada 120 m kwadratowych natomiast drugi 121. Każdy z domów posiada piwnice oraz własne garaż. Całkowita powierzchnia działki, na której znajdują się domy wynosi aż 6 arów. Obydwa domy zostały w pełni wykończony i posiadają nowoczesne okna.

Więcej ofert w Koninie