Torby płócienne z nadrukiem – cennik

Torby płócienne z nadrukiem – cennik

Torba taka nie może być byle jaka. Musi być bardzo dobra jakościowo, nie może być foliowa ani papierowa. Wszyscy torby foliowe bądź papierowe reklamują jako najlepsze dla nas ludzi i dla środowiska, ale to wcale nie jest prawda. Torba foliowa, która potocznie jest zwana jednorazówką bądź reklamówką. Dawniej w sklepach była darmowa, a teraz mus za nią zapłacić i to już nie małe pieniądze. Zazwyczaj na takiej reklamówce znajduję się nadruk firmy, sklepu. Jest to taka chodzącą razem z konsumentem reklama danej marki bądź sklepu. Zazwyczaj mają słabą pojemność oraz przede wszystkim wytrzymałość, a co za tym idzie są wystarczające na bardzo krótki okres czasu. Czasami nawet nie wytrzymują drogi prowadzącej ze sklepu do mieszkania, dom, szkoły czy pracy. Niejednokrotnie na ulicach polskich miast widziane były zakupy, które walały się po drogach przez niezbyt wytrzymałe reklamówki.

Torba papierowa ta już jest ciut lepiej wykonana i ma ciut lepszą wytrzymałość niż torba foliowa. Można ją spotkać w różnych kolorach, a nie tylko szarym kolorze jak za czasów dawniejszej władzy komunistycznej. Ale taka torba też nie jest torbą super jakości. Wystarczy zahaczyć czym ostrzejszym i torba papierowa, również znajdzie swoje miejsce na śmietniku pośród innych śmieci.

W takim razie czy w naszym kraju nie ma torby wielokrotnego użytku o dużej wytrzymałości? Ależ jest…. Bo…

Ustawę nową w Polsce mamy, więc jej wszyscy się słuchamy!

Torby płócienne to najfajniejsza rzecz jaka dotyczy nowej ustawy. Takie torby są wytrzymałe i zależnie od rozmiaru mogą pomieścić duże ilości ciężkich zakupów. Począwszy od kilogramów jabłek, a skończywszy na słodkościach dla dzieci. Torba płócienna jest nazwa inaczej torbą ekologiczną. Jest wielokrotnego użytku. Nie zepsuje się nam przy pierwszej lepszej okazji.

W dzisiejszych czasach możemy dostać taką torbę, jaką tylko chcemy. Możemy wymyślić swój nadruk, albo pocieszyć się nadrukami proponowanymi przez producentów na rynku polskim oraz zagranicznym. Coraz więcej ludzi na ulicach polskich miast, ale też i na wsi biega na zakupy właśnie z taką torbą. Jest to nie tylko oszczędność dla naszego portfela i konta bankowego, ponieważ taka torba może nam służyć nawet przez kilka ładnych lat i nie musimy wydawać codziennie przy zakupach pieniędzy na torby foliowe bądź papierowe, które obecnie są płatne w każdym sklepie. Cena torby płóciennej zaczyna się już od kilku złotych. Bardzo fajne wzory toreb płóciennych za atrakcyjną cenę można kupić w internetowym sklepie online.

Nie zwlekaj! Zainwestuj właśnie w torbę płócienną i ciesz się oszczędnościami w swoim portfelu, ale i również tym, że przyczyniasz się do dbania o nasze środowisko, a tym samym zasługujesz na miano “płóciennego ekologa”.