Dlaczego opakowania kartonowe z nadrukiem to dobra inwestycja?

Dlaczego opakowania kartonowe z nadrukiem to dobra inwestycja?

Jesteś ambitnym twórcą, prowadzisz mały biznes, a może rozwijasz prężnie działającą już firmę? Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiesz twierdząco, to zapewne znaczy, że często masz do czynienia z wysyłką swoich dóbr. Czy wiesz, że w obecnych czasach, kiedy unboxing bywa publikowany na social mediach, to nawet wygląd paczki ma dla klienta spore znaczenie? 

Wybierz opakowania kartonowe z własnym nadrukiem

Posiadając unikalny wygląd kartonów, w których wysyłasz swoje wyroby, znacznie wyróżnisz się na tle konkurencji. Ponadto, opakowania kartonowe z nadrukiem mogą wyglądać dokładnie tak, tego chcesz!

Posiadasz ciekawą grafikę, logo, logotyp lub jakiś symbol, który wyraża Twoją markę? Warto umieścić je na opakowaniu – dzięki temu będzie wyglądało nie tylko unikanie i przyjemnie dla oka, ale również rozpoznawalnie. Klient odbierający przesyłkę będzie od razu wiedział, skąd przyszło wyczekiwane zamówienie.

Obecnie sporo młodych ludzi chwali się za pomocą swoich mediów społecznościowych świeżo odebranym zamówieniem, udostępniając w sieci nagranie z otwierania paczki. Piękne, kartonowe opakowanie na pewno przyciągnie wzrok i zostanie wspomniane jako niezaprzeczalna zaleta Twojej usługi. Do tego wywoła uśmiech na twarzy odbiorcy i zachęci go do pozostania Twoim klientem w przyszłości.

Nietypowa reklama

W dzisiejszych czasach kiedy każda osoba stara się dbać jak najbardziej o środowisko naturalne, kartony są często wykorzystywane ponownie, nawet po ich otwarciu. Jeżeli Twój klient w późniejszym czasie postanowi wysłać komuś paczkę w użytym ponownie opakowaniu kartonowym z Twoim nadrukiem, osoba która ją otrzyma może z ciekawości chcieć dowiedzieć się skąd pochodzi tak atrakcyjne opakowanie i będzie chciała poznać ofertę Twojej marki.

Nawet, jeżeli takie opakowanie wyląduje na makulaturze, nic straconego. Jest naprawdę sporo osób, które wyciągają z takich miejsc opakowania, aby wysłać je ponownie, generując w ten sposób mniej odpadów. I Twoje logo poleci dalej w świat, zachęcając inne osoby do poznania Twoich produktów.

Jak zamówić opakowanie z własnym nadrukiem?

Wiedząc już, że opakowania kartonowe z nadrukiem to świetna inwestycja, zajrzyj na stronę internetową i skorzystaj z kreatora opakowań.

Poznasz w tym miejscu również techniki druku, dostępne wymiary opakowań z kartonu, oraz w trzech prostych krokach stworzysz swoje unikalne opakowanie. Swoją grafikę możesz umieścić na kartonie fasonowym, klapowym, a nawet na torbie papierowej. Dodatkowo, możesz spersonalizować nawet taśmę klejącą!

Zdecydowanie warto postawić na ten typ reklamy i stworzyć swoje oryginalne opakowanie kartonowe z nadrukiem. Zadowolenie i uśmiech klienta jest również mocnym argumentem przemawiającym za tą inwestycją!