Najtańsze mieszkania na sprzedaż Turek

Najtańsze mieszkania na sprzedaż Turek

Wielu z nas marzy o własnym mieszkaniu, ale niestety często wysokie ceny nie pozwalają nam, aby zakupić dla siebie mieszkanie na własność. Dlatego w takich sytuacjach możemy rozejrzeć się po różnych ogłoszeniach, gdzie możemy znaleźć tańsze mieszkanie na które będzie nas stać. Czasami możemy trafić na bardzo dobrą ofertę i kupić mieszkanie nawet za 50% i jego wartości. Takie mieszkania czasami oferuje Miasto Turek i teraz wymienimy sobie najtańsze mieszkania na sprzedaż w tym mieście.

1. Turek, ul. Stawickiego – KAWALERKA

2 piętro – Pod koniec lipca na początku sierpnia będziemy mogli wynająć kawalerkę, która znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku lub zakupić na własność. Aktualna cena tego mieszkania wynosi tylko 95000 zł a jego powierzchnia to 27 m kwadratowych. Budynek został wybudowany już w latach sześćdziesiątych i znajduje się w ścisłym centrum miasta Turek. Do mieszkania mamy już wszystko podłączone, czyli takie media jak woda kanalizacja czy ogrzewanie miejskie, więc nie musimy się o to martwić. Mieszkanie zostało odnowione i posiada nowoczesne okna oraz pełne wyposażenie RTV i AGD.

2. Turek ul. Matejki – II piętro, kawalerka

Mieszkanie które możemy zakupić w Turku na ul. Matejki posiada powierzchnię 37,4 m kwadratowych i kosztuje obecnie 99000 zł. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 3 piętrowym budynku, który został wybudowany z cegły w latach 70. Budynek został wyremontowany i ocieplony a do zakupu dostajemy oczywiście dodatkowo piwnice. Mieszkanie zostało wyposażone w domofon a także odnowiony został balkon.

3. Konin, os. Niesłusz – 2 pokoje

Na ulicy Przemysłowej w Koninie mamy dwupokojowe mieszkanie, które usytuowane jest w spokojnej okolicy i kosztuje obecnie 140 000 zł. Jego powierzchnia całkowita wynosi 39,5 m kwadratowego i mieszkanie to Posiada wszystkie niezbędne Media takie jak prąd, woda Czy ogrzewanie miejskie. Budynek został odnowiony i ocieplony, a także położenie budynku sprawia że mamy dostęp do placu zabaw czy też osiedlowych sklepów bardzo blisko. Zostały także wymienione okna oraz pomalowane szafy czy też zrobiona całkowicie nowa łazienka.

4. Sprzedam mieszkanie własnościowe

Jeżeli poszukujesz dobrego mieszkania, w którym będziesz mógł mieszkać na stałe lub okresowo to warto zainteresować się dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,13 m kwadratowego. Lokal został wybudowany na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku i Posiada piękny widok na zieloną okolice. Ma bardzo łatwy dojazd do centrum miasta oraz w pobliżu znajdują się szkoły przedszkola czy też lokalne sklepy. Cena za to mieszkanie wynosi aktualnie 180000 zł i jest do negocjacji.

5. Turek, Zdrojki Prawe Mieszkanie na sprzedaż

80 m kwadratowych ile wynosi powierzchnia użytkowa mieszkania znajdującego się na ulicy zdrojki prawne i posiada trzy pokoje. Aktualna cena, za jaką możemy nabyć tę nieruchomości wynosi 199000 zł. Wszystkie pokoje wychodzą na różne strony świata, dzięki czemu możemy patrzeć zarówno na wschód i zachód słońca. Niedawno został przeprowadzony remont i zostały zmienione okna drzwi oraz instalacja grzewcza. Do centrum mamy zaledwie 1 km więc warto zakupić to mieszkanie, gdy chcemy mieć bardzo blisko do centrum.

Mieszkania w Turku kupisz w biurze: Waldemar Świnka Aba Nieruchomości