Duża sala konferencyjna w centrum Warszawy

Duża sala konferencyjna w centrum Warszawy

Poszukiwania sali konferencyjnej nie zawsze są łatwym zadaniem, czasami cena wynajmu nie jest adekwatna do jakości, a potrzebny sprzęt i warunki trudne do spełnienia. W Warszawie jest bardzo duży wybór miejsc posiadających sale konferencyjne.

Na stronie http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/ lub w poniższym artykule znajdziesz najciekawsze miejsca:

EuroCentrum Konferencyjne

Duża sala konferencyjna w centrum WarszawyJest to centrum znajdujące się na Alejach Jerozolimskich. Wyposażenie jest bardzo bogate: dobry sprzęt, rozbudowana oferta cateringowa, kilka sal szkoleniowych, wykwalifikowany personel. Dużym atutem jest lokalizacja niemal w sercu Warszawy, w pobliżu Dworca Zachodniego oraz Starego Miasta. Sale są zróżnicowane pod względem wielkości – od 8 osób do 120 osób. Całe centrum wyposażone jest w klimatyzację oraz bezprzewodowy internet.

Centrum Konferencyjne Nimbus

Kolejne centrum położone w pobliżu Starego Miasta, wyposażone w 7 sal konferencyjnych oraz sąsiadującą bazę restauracyjną. Oprócz dziennych konferencji możliwa jest także organizacja wieczornych bankietów przy okrągłych stołach wraz z obsługą cateringową. Największa sala może pomieścić do 220 osób.

BBC Events Pałac Lubomirskich

Jest to połączenie pracy z przyjemnością, oprócz wewnętrznych sal konferencyjnych można skorzystać z dużego zadaszonego tarasu, a także organizować szkolenia i eventy 24 godziny na dobę. Klasyczny wystrój pałacu bardzo dobrze sprawdza się przy spotkaniach biznesowych, a otaczająca zieleń pozwala odpocząć oczom. Sale konferencyjne są wyposażone w sprzęt najwyższej jakości, a obsługa stara się rozwiązać każdy z pojawiających się problemów.

The Westin Warsaw

To nowoczesny budynek znajdujący się na Alejach Jana Pawła II. Dzięki idealnej lokalizacji – goście znajdują się w pobliżu centrum, do którego mogą się udać w każdej chwili. W budynku znajduje się 10 sal konferencyjnych, wyposażonych w najlepszy sprzęt. Oprócz sal znajdziemy tam pokoje do wynajęcia, lounge bar, restaurację oraz kawiarnię. Miejsce to jest idealne na zorganizowanie integracyjnego wyjazdu bądź konferencji połączonej z wieczornym bankietem.

ADN Centrum Konferencyjne

Obiekt ten oferuje sale konferencyjne dla około 400 osób wraz z obsługą cateringową dla wszystkich gości. Posiada on także mniejsze pomieszczenia na około 10-20 osób, dzięki czemu możemy zorganizować kameralne spotkania biznesowe w małych gronie z zachowaniem pełnej dyskrecji. Łącznie w budynku znajduje się 8 klimatyzowanych sal z szybkim internetem oraz podziemny parking, który jest dużym udogodnieniem zarówno dla gości jak i pracowników Centrum.