Elektryczne piece do saun firmy Harvia – Cennik

Elektryczne piece do saun firmy Harvia – Cennik

Szukając idealnego pieca elektrycznego do sauny można się czuć nieco zdezorientowanym – na rynku jest tak duża obfitość wyborów, że faktycznie bez fachowej (albo przynajmniej podstawowej) wiedzy – można się łatwo zagubić i podjąć niewłaściwą decyzję. Dla ułatwienia wyboru w niniejszym artykule skupimy się na ofercie jednej z najlepszych marek na rynku pieców do saun, jaką jest Harvia. Spójrzmy co i w jakiej cenie ten producent ma do zaoferowania!

Elektryczne piece do saun Harvia 1000-2000 zł

Począwszy od najtańszych modeli, takich jak KIP STILL 4,5kW aż do nieco bardziej zaawansowanych typu PIEC CYLINDRO E 9 kW można kupić już przyzwoity model mieszcząc się w przyjemnym budżecie. Są to rozwiązania proste, ale i pewne zarazem. Spełniają swoją funkcję jak należy i wiadomo – im wyżej po widełkach cenowych tym wyższej jakości i funkcjonalności można się spodziewać.

Elektryczne piece do saun Harvia 2000-3000 zł

Marka Harvia zdaje się mieć najszerszą ofertę dla klientów celujących w ten zakres cen. W tym przedziale zaczyna dochodzić opcja sterowania, tak jak to oferuje chociażby PIEC CYLINDRO 7 kW, dochodzi też coraz lepszy wygląd i większa moc, co najlepiej obrazuje MODERNA 8 Kw z sterownikiem zbliżających się do kwoty 3 tysięcy.

Można też spodziewać się:

  • szybkiej i cichej pracy
  • nagrzewanie sauny dokładnie wg określonych parametrów
  • łatwości obsługi

Elektryczne piece do saun Harvia 3000-5000 zł

W cenach powyżej 3000 zł zwykle mamy już propozycje kierowane na użytkowników potrzebujących pieców do ogrzewania większych saun, typu rodzinnego bądź publicznych, choć patrząc na piece takie jak Harvia CLUB K13,5 G można śmiało stwierdzić, iż w tym przedziale znajdują się po prostu propozycje dla osób szukających wysokiej jakości i odrobiny luksusu.

Elektryczne piece do saun Harvia 5000 zł i więcej

Jeśli już o luksusie mowa, tego na pewno nie brakuje propozycjom marki Harvia w cenie powyżej 5000 zł. Mowa tutaj już o tak zaawansowanych modelach, jak Harvia Profi L26 czy modele nieco niższe.

Kilka cech wartych tej wysokiej ceny to:

  • nieprzerwany cykl pracy
  • funkcjonalność, wygoda, wydajność
  • intensywna i bezawaryjna praca

Jednak bez względu na to, czy szuka się tak ekskluzywnej opcji jak Profi dedykowana do klubów fitness, hoteli, ośrodków wypoczynkowych i krytych basenów, czy też ma to być model do małych saun rodzinnych. Warto po pierwsze zajrzeć na www.saunahome.pl/sauny-harvia-c-11.html by dowiedzieć się więcej, a po drugie – stawiać na markę Harvia, która jak widać wyspecjalizowała się w odpowiadaniu na potrzeby różnych klientów.