Najlepsze antykwariaty w Warszawie

Najlepsze antykwariaty w Warszawie

Antykwariaty warszawskie to jedne z najczęstszych miejsc wybieranych przez osoby, które chcą zakupić dobrą książkę w niskiej cenie czy też sprzedać swoje stare książki, które zostały przeczytane i zajmują tylko miejsce w domu. W większości przypadków możesz odwiedzić osobiście antykwariat, który działa w Warszawie lokalnie, ale jeśli nie mieszkasz w tym mieście to bez problemu możesz zamówić dowolne publikacje, które cię interesują za pomocą internetu.

Dzięki internetowi również możesz przesłać do antykwariatu warszawskiego listę książek, które posiadasz na sprzedaż i doświadczeni pracownicy wyceniają twoje publikacje i prawdopodobnie jeszcze tego samego dnia otrzymasz propozycje, ile mogą zapłacić ci za twoje książki. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, kiedy nie mamy czasu, aby samodzielnie iść do antykwariatu, gdyż pracownicy mogą przyjechać po odbiór książek do twojego domu czy też do biura twojej firmy.

Antykwariat Amicus

Antykwariat internetowy Amicus powstał już w 2015 roku. W swojej ofercie posiada różnego rodzaju antyki związane ze sztuką oraz literaturą. Antykwariat ten posiada na sprzedaż antyki i sztukę, filmy na płycie DVD, książki i komiksy oraz płyty kompaktowe i winylowe z muzyką. Książki, jakie możemy tutaj zdobyć to między innymi: podręczniki do szkół, książki obcojęzyczne, książki naukowe i popularnonaukowe, komiksy i książki dla dzieci, książki do nauki języka obcego, mapy i różnego rodzaju przewodniki, a także poradniki i albumy. Produkty dostępne w sprzedaży są w cenie od kilku złotych do nawet dwóch tysięcy złotych. Szerszą ofertę antykwariatu znajdziesz TUTAJ.

Antykwariat Kwadryga

Antykwariat Kwadryga zaczął swoją działalność już w 1998 roku i funkcjonuje do dziś. Możemy w nim zamówić różnego rodzaju książki czasopisma pocztówki fotografie plakaty mapy oraz autografy. Książki, które możemy tutaj nabyć zakupimy za kilka złotych, natomiast starsze zabytkowe mapy to koszt nawet 2200 zł. Antykwariat oferuje zarówno sprzedaż książek jak i różnych zabytkowych rzeczy, jak również skupuje książki.

Antykwariat warszawski

Antykwariat warszawski posiada w swojej ofercie książki i starodruki do 1950 roku. Znajdziemy tam czasopisma, książki, stare fotografie, stare reklamy oraz stare dokumenty. Książki, które możemy nabyć w tym antykwariacie są to książki tematyczne, książki z literatury pięknej, książki fantastyczne, historyczne, naukowe, obcojęzyczne oraz komiksy. Najpopularniejsze publikacje zamówimy już za kilkadziesiąt złotych natomiast te starsze, które nie posiadają kopii i są jedynymi egzemplarzami dostępnymi na rynku są warte nawet kilkaset złotych i nie są dostępne nigdzie indziej.