Melanotan II – sposób na długą i trwałą opaleniznę

Melanotan II – sposób na długą i trwałą opaleniznę

W związku z panującą obecnie porą letnią, jak najwięcej osób pragnie pięknej, brązowej opalenizny. Nie wszyscy jednak mogą sobie pozwolić na wielogodzinne opalanie się, a nawet jeśli znajdą czas, to pogoda nie zawsze temu sprzyja. Nie wszyscy mają też możliwość spędzenia urlopu w tzw. ciepłych krajach. Z tego powodu coraz więcej osób szuka sposobu na pozbycie się bladego koloru skóry w domu. Licząc także na zrobienie tego przy jak najmniejszej ilości czasu i z jak najszybszymi efektami. Na rynku można znaleźć wiele produktów w postaci samoopalaczy, lecz coraz popularniejszy staje się Melanotan II.

Czym jest Melanotan II i jak działa?

Melanotan to produkt, w którego skład wchodzą przede wszystkim substancje aktywne. Zawiera syntetyczne analogi hormonu melanotropowego, który ma za zadanie oddziaływać na mózg użytkownika tak jak naturalny odpowiednik, czyli hormon produkowany w przysadce mózgowej. Przyjmowanie Melatonu II ma sprawić, aby stymulowane przez hormon malanocyty, czyli komórki barwnikowe skóry, generowały większe ilości melaniny- pigmentu, który ma brązowić skórę. Produkt zawiera naturalny pigment, który pomoże w osiągnięciu wymarzonej, równomiernej opalenizny. Kosmetyk, jakim jest Melanotan przeznaczony jest dla każdej osoby, chcącej poradzić sobie z problemem bladej skóry i można go stosować niezależnie od płci. Mogą go stosować zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy z różnych powodów nie mogą stosować innych sposobów na uzyskanie opalonego ciała. Melanotan II gwarantuje przede wszystkim szybką i trwałą opaleniznę, która jest w pełni bezpieczna i rozkłada się równomiernie na skórze.

Jak stosować Malanotan II?

Melanotan II dostępny na polskim rynku, po sukcesie jaki odniósł w USA. Można go kupić przez cały rok, co oznacza możliwość cieszenia się opalenizną w każdym momencie. Stosowanie kosmetyku jest bezpieczne i proste. Działając zgodnie z zaleceniami przedstawionymi w dołączonej ulotce, hormon melanotropowy przyśpieszy produkcję tak pożądanego pigmentu. Łatwa aplikacja produktu zapewnia komfort użytkowania każdemu zainteresowanemu. Aby osiągnąć wymarzoną opaleniznę wystarczy już 10 aplikacji, jednak aby jak najdłużej cieszyć się upragnionym efektem warto jest stosować zabieg w określonych odstępach czasu, a zwykle jest to raz w tygodniu. Stosowanie Melanotanu II gwarantuje efekty lepsze niż solarium, gdyż skóra przybiera w tym przypadku naturalną barwę, dzięki produkowanemu pigmentowi, a także nie jest wystawiona na szkodliwe promieniowanie. Poza tym jest to metoda bezpieczniejsza niż zwykłe opalanie na słońcu, gdyż nie ma przy niej ryzyka wystąpienia oparzeń słonecznych, które mogą być bardzo groźne dla skóry, prowadząc do wielu chorób.