Inteligencja emocjonalna i zarządzanie stresem

Inteligencja emocjonalna i zarządzanie stresem

Inteligencja emocjonalna przydaje się w biznesie praktycznie na każdym kroku, więc nic dziwnego, że to właśnie jej poświęca się dużo uwagi na różnorodnych szkoleniach. Można ją w sobie kształtować na każdym etapie pracy w przedsiębiorstwie, dzięki czemu będzie można prawidłowo kierować własnymi emocjami i nie dać się ponieść uczuciu stresu, które jest bardzo negatywnym zjawiskiem w życiu każdego człowieka. Na szkoleniach zainteresowane osoby dowiedzą się jak pracować nad swoimi emocjami, aby nigdy nie wymknęły się one człowiekowi spod kontroli, zwłaszcza gdy pracownik musi pracować pod presją czasu. Dodatkowo zainteresowani nauczą się radzić sobie ze stresem, aby nie miał on przypadkiem negatywnego wpływu na wykonywanie obowiązków służbowych, które zostały im powierzone.

Czego nauczymy się na szkoleniu?

Przede wszystkim na szkoleniach poznaje się poszczególne źródła emocji, aby poznać ich całkowitą istotę. Dodatkowo kształtuje się też samoświadomość, aby człowiek dowiedział się kim jest i co wpływa na jego emocje. Pracuje się też z profesjonalnymi kwestionariuszami osobowości, które mogą podnieść nie tylko kompetencje zawodowe poszczególnych pracowników, ale też pomogą im poznać samych siebie, co jest pierwszym krokiem do umiejętnego radzenia sobie ze wszystkimi emocjami, które pojawiają się w życiu ludzkim. Dodatkowo coache pomogą rozpoznawać uczestnikom szkoleń poszczególne rodzaje emocji i nauczą ich analizować je na różne sposoby, aby zrozumieć dlaczego ulega się emocjom i jak można nad nimi zapanować w doskonały sposób.

Inteligencja emocjonalna i zarządzanie stresemDane szkolenia

Szkolenie jest organizowane i przeprowadzone przez trenerów z krakowskiej firmy szkoleniowej GenWhy. Szkolenie prowadzone jest w sposób profesjonalny i ciekawy z wykorzystaniem symulacyjnych gier szkoleniowych. Na najbliższym miękkim szkoleniu u GenWhy nauczymy się skutecznych technik odporności na stres, co przyda nam się zarówno w pracy jak i w życiu codziennym. Szkolenia odbywa się w Krakowie a jego koszt to 1190zł za osobę. Serdecznie zapraszamy!