Profesjonalna asystentka/sekretarka

Profesjonalna asystentka/sekretarka

Asystentka bardzo dużo mówi o samym szefie, w końcu to ona jako pierwsza ma zazwyczaj kontakt z przyszłymi partnerami biznesowymi danej firmy, umawiając na spotkania członków innych przedsiębiorstw z własnym szefem.

Jak wybrać odpowiednią asystentkę?

Profesjonalna asystentka/sekretarkaNa szkoleniach można dowiedzieć się, jak umiejętnie dobrać taką asystentkę, aby posiadała ona w sobie wszystkie najważniejsze funkcje, prezentowała się estetycznie, a poza tym bardzo profesjonalnie, dzięki czemu wzbudzi zaufanie u ewentualnych kontrahentów. Profesjonalizm takiej osoby jest niejako wizytówką danej firmy, dlatego też szefostwo w pierwszej kolejności powinno skupić się na tym, aby dobrać fachowo taką osobę do własnego zespołu, musi ona cechować się przede wszystkim doskonałą organizacją pracy, idealnym wizażem zewnętrznym i wysoką kulturą osobistą, której od takich osób po prostu się wymaga.

Szkolenia podpowiedzą szefom firmy jak dobierać asystentki do prowadzonej przez siebie działalności, tak aby firma mogła na tym jak najbardziej skorzystać. Asystentki muszą przede wszystkim umiejętnie pracować pod presją czasu, angażować się w powierzone im obowiązki, czy też kontrolować swoje emocje i stres, co w pracy biurowej jest bardzo ważną kwestią. Dodatkowo powinna się ona skupić również na tym, aby doskonale przekazywać informacje, ponieważ często pełni ona rolę pośrednika w kontaktach biznesowych między dwoma firmami. Szkolenia przeznaczone są nie tylko dla szefów firm, ale też dla przyszłych asystentek, aby mogły się one dowiedzieć, jakie cechy muszą posiadać, aby ich kariera przebiegała prawidłowo.

Dane szkolenia

Szkolenie z profesjonalnej asystentki/sekretarki jest organizowane przez firmę Berndson i odbywa się w Warszawie. Całkowity koszt szkolenia to 1170zł (netto) za osobę. Szkolenie jest prowadzone w profesjonalny i ciekawy sposób dlatego kursanci mogą wynieść maksymalną ilość wiedzy.