Zabiegi medycyny estetycznej – cennik

Zabiegi medycyny estetycznej – cennik

Mnogość dostępnych zabiegów medycyny estetycznej pozwala aktualnie na dokładne dostosowanie ich do własnych potrzeb. Dostępne są zabiegi na „tu i teraz”, po których efekt jest niemal natychmiastowy. Drugą opcją są zabiegi, które powinno się wykonywać dość regularnie, aby upragniony cel utrzymywał się jak najdłużej. Jeśli będziemy je odpowiednio często powtarzać powtarzać, efekt będzie zachwycający. Skóra zyska nową młodość, stanie się promienna i nawilżona.

Korekcja i wypełnianie zmarszczek mimicznych

Korekcja i wypełnianie zmarszczek mimicznych skupia się przede wszystkim na wypełnianiu zmarszczek i bruzd, modelowaniu kształtu twarzy (np. uwydatnianiu policzków, brody), powiększaniu i ujędrnieniu ust oraz likwidacji cieni pod oczami. Zabieg wykonuje się poprzez wstrzykiwanie specjalnie i indywidualnie dobranych preparatów w określone miejsca. Płynne środki służą do spłycania zmarszczek, a bardziej gęste do modelowania wybranej partii ciała. Efekt widać gołym okiem już po zabiegu, a utrzymuje się on od pół roku do roku.

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe jest środkiem, który nazywany jest krwiopodobnym, ponieważ jego skład jest bardzo zbliżony do składu krwi. Środki nie uczulają, a podanie preparatu stymuluje komórki macierzyste, co ułatwia proces powstawania kolagenu. Osocze podaje się poprzez nastrzykiwanie, a widoczną poprawę kondycji skóry da się zauważyć już po maksymalnie dwóch tygodniach. Zaleca się powtarzanie zabiegów, by efekt był jeszcze bardziej spektakularny.

Mezoterapia igłowa

Kolejnym poprawiającym jakość skóry zabiegiem jest mezoterapia igłowa, która także polega na ostrzykiwaniu. W tym przypadku wykorzystuje się preparat Juvéderm Volite, który rewitalizuje, ujędrnia i nawilża skórę już po pierwszej usłudze. Wystarczy jedno podanie, by efekt utrzymywał się przez 9 miesięcy. W procesie mezoterapii można używać także innych środków i w zależności od ich właściwości będzie także ich różne działanie, np. przeciwtrądzikowe, leczące cellulit, przebarwienia, a także skupiające się na leczeniu wypadających włosów. Mezoterapię można zatem stosować do przeróżnych części ciała, także oczu (redukuje cienie pod oczami, minimalizuje obrzęki, zwiększa elastyczność powiek i okolic oczu).

Lifting wolumeryczny

Lifting wolumeryczny służy natomiast przede wszystkim do radzenia sobie ze zmianami zachodzącymi w objętości twarzy, głównie ze względu na wiek lub indywidualne cechy anatomiczne. Po zabiegu zmienia się owal twarzy, wyraźnie zwiększa się wypełnienie bruzd, a skóra na policzkach zostaje uniesiona. Wystarczy jeden zabieg, by dostrzec rezultaty, które mogą utrzymywać się aż przez rok.

Powiększanie ust

Powiększanie ust odbywa się zazwyczaj przy użyciu kwasu hialuronowego. Tak samo jak poprawa ich kształtu, wypełnienie lub poprawa konturów. Ilość ampułek kwasu zależy od potrzeb klientek i ich wymagań względem wielkości ust. Wykorzystanie do wstrzykiwania preparatów certyfikowanych firm na pewno przedłuża efekt (utrzymuje się do roku).

Medycyna estetyczna zajmuje się także leczeniem nadpotliwości okolic pach, dłoni lub stóp. Odbywa się to między innymi poprzez zastosowanie odpowiednich preparatów, które zostają dobrane na dokładnej konsultacji. Inne zabiegi na dłonie to też peelingi, które wyraźnie poprawiają kondycje skóry w tych okolicach.

Poza wymienionymi powyżej, dostępne są także inne zabiegi medycyny estetycznej, które może sprawdzić tutaj – http://neobeauty.pl/zabiegi/ . Dobranie ich zależy od aktualnych potrzeb twojej skóry.